autoosa.ee

Blogi autodest

Uncategorized

Millised sinise valguse prillid valida kontorisse?

Kas vajad kontoris täiendavat enesekindluse süsti? Riietus ja aksessuaarid, sealhulgas prillid aitavad täiendada professionaalset stiili. Kui sul on nägemisega kõik korras, sobivad ka null-klaasiga sinise valguse prillid, mis aitavad samas blokeerida digiekraanidest kiirguvat sinist valgust.

Image alt: Lihtsad ümara raamiga sinise valguse prillid aitavad jätta elegantse ja professionaalse mulje.

Kandilised sinise valguse prillid

Lihtsa disaini ja puhta joonega, ilma dekoratiivsete detailideta sinise valguse prillid sobivad peaaegu igasse kontorisse. Musta värvi prilliraamid mõjuvad konservatiivsemalt, hallid või suitsused toonid aitavad täiendada kaasaegsema värvinguga kontoristiili.

Ümara raamiga sinise valguse prillid

Lihtsad ümmargused sinise valguse prillid jätavad elegantse ja professionaalse mulje. Kui kunagi seostusid need pigem boheemlasliku või nohikliku stiiliga, siis suurlinlik tehnoloogiamaailm ja hipsterikultuur tõid ümmargused prillid ka tippjuhtide ninadele. Ümarad prilliraamid on hea valik ka lugemis- või lähitööprillide jaoks, et näha selgelt nii pabereid, ekraane, kolleege kui ka kliente.

Kassisilma-prillid 

Trendikad cat eye stiilis sinise valguse prillid sobivad suurepäraselt kontorisse. Peaaegu igat näokuju kaunistavaid kassisilma-raame on saadaval nii minimalistlikke ametliku ja range stiili juurde kui ka julgeid loovama atmosfääriga kontorisse.

Tugeva raamiga sinise valguse prillid 

Tugeva plastraamiga prillid aitavad mõjuda soliidselt ja enesekindlalt ning sobivad nii klassikalise ülikonnaga kui ka vabama kontoririietusega. Vali klassikaline must, elegantne pruun või modernne hall. Rangetel raamidel töötab hästi ka klassikaline kilpkonnakilbi-muster.

Toonitud läbipaistva raamiga sinise valguse prillid

Õrnalt toonitud läbipaistva raamiga prillid on üks värskemaid kontoritrende! Pehme halli, sinaka või roosaka varjundiga läbipaistvad sinise valguse prillid ei mõju nii rangelt kui musta värvi prillid ning toovad hästi esile vastavad värvid riietuses. Kui kannad tööl erinevaid värve, hangi sobivad prillid iga tooni täiendamiseks.

Dr. Lensori e-poest leiad laia valiku sinise valguse prille heade hindadega.