Varuosapäring

Kui soovid säästa raha varuosadelt oled sattunud õigesse kohta. Meie laos leidub igal ajahetkel üle kolmeteist tuhande kasutatud, uue ja taastatud autovaruosa. Kõige kiirem ja lihtsam viis hinnapakkumise saamiseks on saata meile varuosapäring lehel oleva vormi kaudu. Kui aga soovid ise meie laos ringi vaadata siis selleks on mugavaim viis kasutada meie e-poodi mille leiad siit kui aga eelistad otse suhelda siis helista tööpäevadel 51 78 773 .

Asume Tallinnas Kantsi 4A ja oleme avatud E-R 9-18. Tallinna piires toob meie kuller varuosad sulle kohale ilma kulleritasuta, mujale Eestis saadame aga erinevate kullerfirmade vahendusel. Meil on lepingud kõigi suuremate kullerfirmadega DPD, DHL, Omniva, SmartPost, CargoBus jne reeglina jääb kullertasu ülejäänud Eesti osas 5-15€ vahele. Kohaletoimetamise aeg mõnest tunnist kuni ühe ööpäevani.

Kõikidele meiepoolt müüdud autovaruosadele kehtib vähemalt kolmekuuline garantii. Kasutatud varuosadele kehtib garantii kolm kuud. Taastatud ja uutele varuosadele üks kuni kaks aastat sõltuvalt tootjast. Täpsemat infot garantiiaja kestvuse kohta küsi enne ostu sooritamist müügiesindajalt.

Meeldivat taaskasutamist!

varuosapäring

Pakkumist soovin saada*