Garantiiga kasutatud varuosad

garantiiga varuosad veoexpertKasutatud varuosad riskivabalt! Kõikidele meiepoolt müüdud autovaruosadele kehtib vähemalt kolmekuuline garantii. Kasutatud varuosadele kehtib garantii kolm kuud. Taastatud ja uutele varuosadele üks kuni kaks aastat sõltuvalt tootjast. Täpsemat infot garantiiaja kestvuse kohta küsi enne ostu sooritamist müügiesindajalt.

Defekti ilmnemisel garantiiaja jooksul vahetame varuosa välja või tagastame varuosa eest tasutud summa. Garantii ei kehti juhul kui varuosa on lahti monteeritud või vigastatud kliendi või kliendipoolse kolmanda osapoole poolt, näiteks töökoja poolt. Garantii ei kata transpordi, paigaldamise/eemaldamise ja testimise kulusid. Garantii katab vaid varuosa eest tasutud summa.

Garantiiaja piires võtame tagasi ka töökorras varuosi ning tagastame tasutud ostusumma kuid seda juhul kui garantiitingimusi ei ole rikutud.

Oma õiguste ja kohustustega saad lähemalt tutvuda lehel www.ostatargalt.ee

Meie eesmärgiks on tagada kõikide meie klientide maksimaalne rahulolu. Kui sul on muresid kaubaga siis me oleme siin, et aidata. Kirjuta või helista meile ja leiame koos lahenduse.

Meeldivat taaskasutamist!