Autoosa autolammutus

Autoosa autolammutus alustas tegevust 2009. aastal Vääna külas Harjumaal. Aastal 2016 kolisime täiesti uutele pindadele Tallinnas Lasnamäel aadressil Kantsi 4A (Peterburi tee 44 Stokker taga), kus meie kasutuses on tänapäevased tööruumid.

Meie tööstiil erineb kardinaalselt tavapärastest autolammutustest kus pakutav varuosa eemaldatakse autolt alles pärast ostusoovi laekumist. Nimelt Autoosa autolammutuses lammutakse kõik sõidukid koheselt. Pärast varuosade eemaldamist need pestakse, kontrollitakse, sisestatakse koos fotode ja vajaliku infoga meie laoprogrammi ning seejärel ladustatakse siseruumides asuvatel riiulitel. Sellest tulenevalt on meil reaalajas täielik ülevaade oma laoseisust, kauba seisukorrast ja tööprotsessidest. Tekib statistika mille analüüsi tulemusena saame vastu võtta kogemustele tuginevaid kaalutletud otsuseid. Oleme investeerinud suurel määral erinevatesse seadmetesse ja laosüsteemidesse seda kõike selleks, et tagada maksimaalselt efektiivne töö. Maksimaalne efektiivsus aga annab meile võimaluse tegutseda kokkuhoidlikult mille tulemusena saame Teile pakkuda varuosi väga konkurentsivõimeliste hindadega.

Lammutame nii Eestist ostetud kui imporditud sõidukeid, samuti tarnime eraldi varuosi oma koostööpartneritelt Suurbritannias. Oleme litsentseeritud autolammutus ja omame õigust kustutada sõidukeid maanteeameti (ARK) registrist. Kuulume Eesti autolammutusi ühendavasse liitu Autolammutuste Liit.

Tallinnas ja selle lähiümbruses toimetame varuosad kohale samal päeval ning tasuta olenemata varuosa maksumusest. Mujale Eestis tarnime osi erinevate teenusepakkujate kaudu (Cargobus, DPD, Omniva, SmartPost, DSV) suurematesse linnadesse juba samal päeval. Kõikidele meiepoolt müüdud varuosadele kehtib vähemalt kolmekuuline garantii.

Kui soovid meiega ühendust võtta siis helista telefonil 51 78 773 saada varuosapäring kodulehelt või tutvu kaubaga meie e-poes.

Tegevusalad

Oleme litsenseeritud autolammutus ja omame seadusest tulenevat õigust  kustutada sõidukeid maanteeameti (ARK) registrist. Kuulume ka Eesti autolammutusi ühendavasse liitu MTÜ ELV.

  • kasutatud varuosade müük
  • taastatud  ja uute turbokompressorite müük
  • plekk- ja valuvelgede müük
  • rehvide müük
  • avariiliste ja romusõidukite ost

 

 

elv_banner1 fecc-blue_small1