Autoosa autolammutus

Autoosa autolammutus alustas tegevust 2009. aastal Vääna külas Harjumaal. Aastal 2016 kolisime täiesti uutele pindadele Tallinnas Lasnamäel aadressil Kantsi 4A (Peterburi tee 44 Stokker taga), kus meie kasutuses on ca 4700m2 laopinda. Oleme investeerinud suurel määral erinevatesse seadmetesse ja laosüsteemidesse selleks, et tagada müüdava kauba hea kvaliteet ning kiire tarne.

Lammutame suurema osa sõidukitest kohe ja seda selleks, et veenduda eemaldatud detailide korduvkasutuse kõlblikkuses. Pärast eemaldamist detailid pestakse, kontrollitakse, sisestatakse fotode ja vajaliku infoga meie laoprogrammi ning seejärel ladustatakse siseruumides asuvatel riiulitel.

Lammutame nii Eestist ostetud kui imporditud sõidukeid, samuti tarnime eraldi varuosi oma koostööpartneritelt Suurbritannias. Oleme litsentseeritud autolammutus ja omame seadusest tulenevat õigust kustutada sõidukeid maanteeameti (ARK) registrist. Kuulume ka Eesti autolammutusi ühendavasse liitu MTÜ ELV.

Tallinnas ja selle lähiümbruses toimetame varuosad kohale samal päeval ning tasuta olenemata varuosa maksumusest. Mujale Eestis tarnime osi erinevate teenusepakkujate kaudu (Cargobus, DPD, Omniva, SmartPost, DSV) suurematesse linnadesse juba samal päeval.

Tegevusalad

Oleme litsenseeritud autolammutus ja omame seadusest tulenevat õigust  kustutada sõidukeid maanteeameti (ARK) registrist. Kuulume ka Eesti autolammutusi ühendavasse liitu MTÜ ELV.

  • kasutatud varuosade müük
  • taastatud  ja uute turbokompressorite müük
  • plekk- ja valuvelgede müük
  • rehvide müük
  • avariiliste ja romusõidukite ost

 

 

elv_banner1 fecc-blue_small1