Autode kokkuost

Autode kokkuost on meie igapäevane töö. Ära müü oma autot illegaalsetele autolammutustele või hangeldajatele kes lubavad liiklusregistris “asjad” korda ajada. Enamasti on tegu vaid tühipalja lubadusega ja omanikuna jääd ikkagi sõiduki eest vastutajaks Sina. Autoosa Autolammutus on üle kümne aasta tegutsenud litsenseeritud autolammutus, ohtlike jäätmete käitleja kes omab õigust sõidukeid maanteameti liiklusregistrist kustutada.

Ostame kokku erinevas seisukorras avariilisi, sõidukõlbmatuid või lihtsalt kiirmüügi hinnaga kuni viieteistkümne aasta vanuseid autosid. Autod mille vanus on üle viiteistkümne aasta veame Tallinna piires ära tasuta ja kustutame liiklusregistrist, kuid tasu nende eest ei maksta.

Kuni viiteistekümne aasta vanuste autode kohta hinnapakkumise saamiseks saada meile kirjeldus esinevate defektide osas, läbisõit, asukoht,registreerimisnumber ja võimalusel pildid lehel oleva vormi kaudu või emailile toomas@autoosa.ee. Tasumine toimub pangaülekandega ja tehinguga samal päeval.

Üle viiteistkümne aasta vanuste autode äraveo korraldamiseks saada meile sõiduki asukoht, registreerimisnumber ja oma kontaktandmed lehel oleva vormi kaudu või emailile toomas@autoosa.ee. Tööpäevadel korraldame äraveo reeglina paari tunni jooksul.

Ära jäta oma sõidukit vedelema vaid võta meiega ühendust murevabaks lahenduseks. Mõtle roheliselt, hooli linnapildist ja oma naabritest!

autode kokkuostPakkumist soovin saada*